Wyprzedaż! SZKOŁA ZDROWIA. Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich. Zobacz większe

SZKOŁA ZDROWIA. Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich.

Nowy produkt

9 Przedmioty

zł 29,27

Więcej informacji

SZKOŁA ZDROWIA. Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich

Jeśli czytałeś Małachowa, podobał Ci się Tombak, a Hulda Clark wywołała u Ciebie szok, ta książka jest dla Ciebie!

Nadieżda Siemionowa to znana w Rosji i na świecie terapeutka, która od wielu lat prowadzi w Soczi nad Morzem Czarnym Szkołę Zdrowia, prywatny ośrodek, w którym pomaga ludziom oczyścić organizm z pasożytów. W niniejszej książce zapoznaje Czytelników ze stosowanymi przez siebie (i dzięki temu sprawdzonymi w praktyce) technikami dehelmintyzacji (usuwania pasożytów), a co za tym idzie – pozbywania się dolegliwości i chorób powodowanych ich inwazjami. Czytelnik znajdzie tu wiele interesujących informacji o cyklach życiowych tych nieproszonych gości i najczęstszych sposobach zarażenia, funkcjonowaniu i budowie wielu organów ludzkiego ciała oraz roli poszczególnych mikro- i makroelementów w utrzymywaniu homeostazy. A jeśli wziąć pod uwagę, że książka zawiera również praktyczne rady dotyczące odżywiania oraz szczegółowy, wzbogacony rysunkami opis oczyszczającej gimnastyki paradoksalnej według A. Strielnikowej, otrzymujemy obraz obowiązkowej pozycji w biblioteczce każdej osoby, która pragnie na codzień dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Fragmenty książki

„Robaki obłe i tasiemce, przywry, bakterie oraz grzyby - to cała zbieranina obrzydliwych wampirów pożerających naszą krew i tkanki przy milczącym przyzwoleniu oficjalnej medycyny. A prosty człowiek, zajęty swoimi sprawami, nie podejrzewa, że to pasożytyIdzie do lekarza i jest badany. Lekarz bada krew rojącą się od rzęsistków, chlamydii, toksoplazmy, leptospirów, mnóstwa zarodników, wirusów i szuka tylko tego, co mu potrzebne jako specjaliście. Doszło do tego, że ginekolog nie widzi pasożytniczej flory w chorych kobiecych genitaliach, pulmonolog nie zauważa wielu geohelmintów w pęcherzykach płucnych, przeciwnie, wykształcenie zasłania mu oczy do tego stopnia, że plątanina glist i grzybów w płucach - nokardioza, mukormykoza, glistnica, paragonimoza - nie jest przez niego dostrzegana.”

„Helmint oraz jego produkty przemiany materii są człowiekowi genetycznie obce. Ich dostanie się do krwi i tkanek wywołuje reakcję odrzucenia i wydalenia z ciała lub unieszkodliwienia, tak jak w przypadku każdego antygenu. Alergię wywołują wydzielane przez pasożyta produkty przemiany materii, a także substancje, które powstają podczas rozszczepienia się otoczek jajeczek helmintów (...). Często obserwuje się zapalenie płuc, kaszel z objawami astmy, wydzielanie płynu wraz z krwią, wysypki, pokrzywki na skórze, uciążliwe swędzenie, zimny pot, spadek sił, bóle w sercu... Proszę zwrócić się do alergologa i nie usłyszą Państwo od niego ani słowa o pasożytniczej naturze alergii (...).”

„Naczynia limfatyczne pożerane są przez pierwotniaki rzęsistki poprzeplatane z grzybami, które nie oszczędzają niczego. Naczynia systemu krwionośnego ulegają zwapnieniu z powodu niedoboru krzemu i stają się miejscem zrzutu nieprzyswojonego cholesterolu (również na skutek niedoboru krzemu), na którym osiedlają się rzęsistki i grzyby. Jest to rak naczyń krwionośnych lub – według terminologii medycznej – arterioskleroza. Nikomu nie zależy na tym, by głośno mówić, że krew człowieka nie jest sterylna. Miliardy rzęsistków i chlamydii już dawno zamieniły ją w gęstą substancję, pełną jednokomórkowych pasożytów, którą serce z trudem przepompowuje po systemie krwionośnym w ciele człowieka. Zdrowie zmienia się wyjątkowo gwałtownie, jeśli pasożyty – lamblie, przywra kocia, tęgoryjec dwunastnicy, motylica wątrobowa, toksoplazmy i olbrzymia ilość grzybów – zamieszkują w wątrobie. Wątroba to podstawowy filtr krwi. Jeżeli jest wypełniony pasożytami, krew staje się ich środowiskiem odżywiania i transportu. Zmienia raptownie swój skład chemiczny na skutek działania produktów przemiany materii pasożytów. Zmiany te mogą być tak znaczące, że tworzą częste skurcze w przewodach żółciowych i w przewodzie trzustkowym, powodują skurcze jelit, zmieniają skład plazmy, a nawet wywołują objawy epilepsji. .”

Jestem zdania, że pozbyłam się pasożytów dopiero wówczas, gdy sama zaczęłam zgłębiać ten temat jak należy i zaprzęgłam do tego elektroniczne metody diagnostyczne, informacje z całego świata, najnowsze odkrycia naukowe w zakresie parazytologii oraz wielowiekowe doświadczenie ludowych sposobów leczenia chorób. I muszę wam, szanowni lekarze powiedzieć: nie macie racji. Każdy, kto chce żyć bez pasożytów, może bez nich żyć. Wszyscy lekarze – niezależnie od specjalizacji – powinni głośno oświadczyć: „Jestem pasożytem, skoro do tej pory nie zauważyłem, że 100% otwartych podczas sekcji zwłok pełnych jest dużych robaków, nie wspominając już o pierwotniakach i jednokomórkowcach!”. Czy dla lekarza jest tajemnicą, że człowiek chory na raka ma przede wszystkim układ trawienny zabity suchą masą kałową? Są to ludzie pożerani żywcem przez robaki. Czy to tajemnica, że astma ma podłoże pasożytnicze i przyczyną jej są nicienie i przywry wątrobowe? Czy to tajemnica, że cukrzyca ma podłoże pasożytnicze? Czy to tajemnica, że liszaje i świąd to choroby spowodowane niewystarczajacą zawartością krzemu, który pożarły pasożyty skórne? A czy może tajemnicą jest to, że jednokomórkowe pasożyty pożerają niemowlę już w łonie matki, a w walce z nimi nie wolno stosować ani antybiotyków, ani naświetlań, ani operacji, ani nawet słońca? To paskudstwo podrażnione tytoniem lub alkoholem przystępuje do błyskawicznego mnożenia się przez podział i opanowuje wszystkie tkanki i narządy człowieka. Już na oddziale położniczym matki i noworodki zarażają się chlamydią, rzęsistkiem, toksoplazmozą i sam Bóg wie jakimi jeszcze zarazami!

Całe to zamieszanie związane z osądzeniem entuzjastów w walce z pasożytami podobne jest do otwartego podziału rynku: gdzie by tu przyprowadzić ludzi, by im przetrzepać kieszenie – na naświetlanie, na chemioterapię lub operację, czy też na leczenie hormonami? Ludzie nie chcą wierzyć w sytuację bez wyjścia i póki każdy z nas żyje, będzie szukał drogi do podarowanego przez Boga życia.

Ważniejsze zagadnienia poruszone w książce:

- Krzem w tkankach człowieka
- O arteriosklerozie i krzemie
- Krzem i odbudowa uszkodzonych organów
Jak uniknąć niedoboru krzemu?
Dysbakterioza –choroba odlekowa 
Pasożyty – pożeracze krzemu 
- System oczyszczającej biokorekcji w Szkole Zdrowia „Nadzieja”
- O przewodzie pokarmowym i pasożytach
- Oczyszczanie jelit i przygotowanie do dehelmintyzacji zasadniczej
- Popularnie o pasożytach i chorobach z nimi związanych
- Czy warto pisać o pasożytach?
- Biologia powszechna i miejsce, które zajmują w niej pasożyty
Lekarze-pionierzy o raku i AIDS
Oddziaływanie pasożytów na organizm ludzki
Robaki a zasoby pokarmowe człowieka 
Dzieci a choroby związane z pasożytami
 

-Czyste jelito–podstawa sukcesu dehelmintyzacji

-Jak dalej żyć?

-Kuchnia żywienia rozdzielnego do samodzielnego stosowania podczas dehelmintyzacji - przepisy na potrawy.

-Tabele z wykazem roślin przeciwpasożytniczych

Pasożytnicze robaki, pierwotniaki, bakterie i grzyby
PRZYWRY
Przywra chińska
Przywra płucna
Motylica wątrobowa
Przywra kocia
Motylica krwawa
NICIENIE 
Glista ludzka 
Filarie
Włosogłówka 
Włosień kręty
Węgorek jelitowy 
Tęgoryjce
Owsik ludzki 
TASIEMCE 
Tasiemiec karłowaty 
Bruzdogłowiec szeroki
Tasiemiec nieuzbrojony 
Tasiemiec uzbrojony
Tasiemiec bąblowcowy i wielokomorowy 
PASOŻYTNICZE PIERWOTNIAKI
Leptospiry (krętki) 
Gronkowiec złocisty
Paciorkowce
Pałeczka czerwonki
Toksoplazmy
Rzęsistki
Chlamydie
Lamblia 
GRZYBICE (MIKOZY) 
Rodzaje grzybów 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SZKOŁA ZDROWIA. Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich.

SZKOŁA ZDROWIA. Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich.