Wyprzedaż! VADEMECUM uzdrawiania z raka - Danuta Rolińska Zobacz większe

VADEMECUM uzdrawiania z raka - Danuta Rolińska

Nowy produkt

4 Przedmioty

W magazynie

zł 22,20

Więcej informacji

Ten niezwykle przyjazny podręcznik podyktowany jest przez osobiste doświadczenia Autorki. Gdy usłyszała przed laty diagnozę  nowotworu, zamiast pogrążyć się w smutku, znalazła sposób na przezwyciężenie choroby. Przedstawia tu metody, które doskonale zdały egzamin w przypadku jej walki z rakiem; od lat dzieli się nimi poprzez powołaną przez siebie fundację na wykładach, warsztatach.

W pierwszych słowach zwraca się do czytelnika z apelem o postawę dzielności: PAMIĘTAJ, DIAGNOZA RAKA TO NIE WYROK ŚMIERCI, tylko swoiste wołanie organizmu, że coś z nim nie jest w porządku, że uczyniłeś coś niewłasciwie i przestał dobrze funkcjonować. A zatem zastanów się nad tym spokojnie, bo sam najlepiej znasz prawdę.

Kiedy już odpowiesz na owo SOS organizmu i zdecydujesz się podjąć "samonaprawę", skorzystaj z tego poradnika, bo jest doskonałym źródłem skutecznych metod uzdrawiania: odpowiedniej diety, prostych domowych zabiegów, gimnastyki i spędznia wolnego czasu, a także zmiany sposobu myślenia na temat swojej choroby.

Nie bój się więc, nie panikuj, uwierz w naturalną moc samouzdrawiania organizmu i przystąp do działania, opierając się na wyłożonych tu zasadach, które pomogły już niejednej osobie wrócić do pełnego zdrowia.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

VADEMECUM uzdrawiania z raka - Danuta Rolińska

VADEMECUM uzdrawiania z raka - Danuta Rolińska