FONDERHILL- to firma, która zajmuje się tłoczeniem olei roślinnych w niskotemperaturowym procesie.

Korzenie firmy sięgają początku XX wieku. Niewątpliwie dzięki temu wielkiemu doświadczeniu osiągnęliśmy mistrzostwo w swojej dziedzinie. Aby uzyskać pożądany efekt w doborze odpowiednich ziaren, sposobie tłoczenia tak aby olej był wyłącznie najwyższej jakości.

Odpowiadając na zapotrzebowanie ze strony klientów, wprowadzamy na rynek olej lniany z serii EUROLEN. Olej lniany jest jednym z najbogatszych źródeł nienasyconego kwasu tłuszczowego z rodziny Omega - 3, którego w naszej codziennej diecie jest zbyt mało.

Oferowany przez naszą firmę olej lniany serii EUROLEN został przebadany pod kątem jakości przez renomowany Instytut Przemysłu Mięsnego i Tłuszczowego w Warszawie. Na podstawie przeprowadzonych badań stworzyliśmy normę zakładową, w oparciu o którą jest produkowany nasz olej.

FONDERHILL Krzysztof Miąskowski
14 - 200 Iława, Dziarny 19 B
>tel: 89 644 30 15
NIP: 744 112 74 20
e-mail: eurolen@eurolen.pl
www.eurolen.pl

Nazwa banku: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Numer konta: 24 2030 0045 1110 0000 0226 2780

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć